Afrigo Dış Ticaret ; toptancılara, alıcılara, girişimcilere ve özel şirketlere tam teşekküllü hizmet veren uluslararası bir ihracat ve ithalat firmasıdır.
Afrika, Avrupa ,Ortadoğu ve diğer uluslararası bölgelere başarıyla hizmet vermektedir. En önemli uzmanlığımız ,tüm müşterilerimize Türkiye’deki en uygun ürün ve hizmetleri
en iyi fiyatlarla tedarik etmektir.

10 yıldan fazla bölgede ki fabrikalarla yapmış olduğumuz iş tecrübesi, gereksinimleriniz için sağlam çözümler geliştirmenize olanak sağlamaktadır.
Türkiye’deki güçlü iş ilişkilerimiz şirketinizin ihtiyaçlarını ucuza ve şaşırtıcı bir verimlilikle karşılamanıza yardımcı olacaktır.

Tecrübe ile donatılmış yeteneklerimiz de oldukça geniştir. Tam olarak ne istediğini bilen ve tedarik konusunda yardıma ihtiyacı olan bir firma olmanız durumunda veya daha
önce hiç sunulmamış bir ürünü kitlesel pazara sunmak istemeniz ve bir ekip ortağına ihtiyaç duyduğunuzda  Afrigo ekibi size her konuda yardımcı olacaktır.

Ana hedefimiz her zaman tedarikçilerimiz ve müşterilerimiz arasında İLK SEÇİM bağlantısı olmak, kar potansiyelinizi en üst düzeye çıkarmak ve üstün
müşteri hizmetleri sunmaktır.

Uluslararası Ticaret Kanunlarına göre, şirketinizin bölgede ki bağımsız şirketler ve ilgi alanımızda ki köklü fabrikalarla başarıyla iş yapması için gereken
know-how ‘ı sizlere sunuyoruz.

Müşterilerimiz için bizimle çalışmanın diğer avantajları ;

  • Farklı tedarikçilerden seçmiş olduğunuz ürünleri sipariş verebileceksiniz. Gerekli tüm organizasyonu sizin için yapacağız.
  • Sizin için en uygun navlun maliyetlerini kontrol edip bulmaya çalışacağız.
  • Her aşamada yanınızda olacak güvenilir bir iş ortağınız olacak


VİZYON
Müşteri odaklı çalışma stratejisi ile “en iyisi” olmayı hedeflemek, insan kaynaklarına  gereken önemi vermek. İş ahlakı ve dürüstlüğüyle işimizi sürdürmeyi ve ülkemize güç katacak bir dünya oyuncusu  olmak en temel vizyonumuzdur.

MİSYON
Temel hedefimiz ülkemizin ihracatını artırmaktır.
Tüm ilişkilerimiz de adilane , karşılıklı yarar sağlamak amacıyla, iyi niyet ve anlayışla davranmak, yasalara ve ahlak kurallarına uymaktır.
Müşterilerimize daima daha kaliteli hizmet sunmaya özen göstermek.
Müşteri menfaatini korumak.
Etkin ve güvenilir ekip çalışması sağlamak.